Wytwornice do suchego lodu

Wysłany przez:

Wytwornice ciężkiego dymu

Do swojej oferty dołączyliśmy także wytwornice Nimbus do rozpraszania oparów suchego lodu. Idealnie spisuje się na weselach, a także na innych imprezach.

A to efekty naszej realizacji zastosowania suchego lodu
Nimbus-RIGHT

unnamedunnamed (1)unnamed (2)

Pierwszy taniec i nie tylko…

Idealnie spisuje się do pierwszego tańca, który sprawia, że „ten dzień” jest jeszcze bardziej magiczny, a para młoda może poczuć się niczym tańczące dwa anioły pośród chmur. Zastosowanie efektu białej chmury już na samym wstępnie wesela zaskoczy i ucieszy oko każdego gościa.

Wytwornica Nimbus

Nimbus to profesjonalna maszyna na suchy lód, która tworzy grubą, białą mgłę zasłaniającą podłogę i przede wszystkim rozpraszająca się po sali zachowując swoją wysokość. Ta potężna maszyna nagrzewa tyle wody, aby wytworzyć mgłę z ok 4,5 kg suchego lodu w 6 minut. Produkcja i przepływ są łatwo kontrolowane, dzięki regulowanemu ramieniu  z boku urządzenia (góra, dół). Podwójne grzejniki pozwalają na szybszy czas nagrzewania oraz na szybsze zwiększenie ponowne użycie urządzenia. W urządzeniu jest zastosowany czujnik wody, który zwiększa bezpieczeństwo użytkowania maszyny.

Jeśli jesteś zainteresowany wypożyczeniem sprzętu, śmiało pisz lub dzwoń, dane znajdziesz w zakładce kontakt 🙂

Oczywiście do każdego urządzenia w razie potrzeby udzielamy szybkiego przeszkolenia.

0

O autorze:

  Related Posts
  • No related posts found.

Dodaj komentarz